Harmadfokú hőségriasztás az egész országban
Szombattól az egész ország területén harmadfokú hőségriasztás van érvényben – közölte az országos tisztifőorvos. A döntés hátterében a tartós, extrém magas hőmérséklet áll, amely az előrejelzések szerint a következő napokban is fennmarad, több térségben 34–39 fokos nappali csúcsértékekkel.








