Jó hírt közölt részvényeseivel a Siemens
Az elemzők által vártnál nagyobb mértékben nőtt a Siemens AG profitja a március végével záródott pénzügyi év második negyedében elsősorban egy egyszeri tétel miatt - adta hírül az MTI a Reutersre hivatkozva.
Jó hírt közölt részvényeseivel a Siemens
Az elemzők által vártnál nagyobb mértékben nőtt a Siemens AG profitja a március végével záródott pénzügyi év második negyedében elsősorban egy egyszeri tétel miatt - adta hírül az MTI a Reutersre hivatkozva.
Örülhet a legnagyobb sörgyártó
Emelkedett a világ legnagyobb sörgyártója, a belga székhelyű Anheuser-Busch InBev profitja az első negyedévben - írta az MTI a Reutersre hivatkozva.
Száguld a Toyota, de már aggódik
Rekordforgalom mellett nyereségrekordot ért el az elmúlt pénzügyi évben a jen árfolyamcsökkenésének köszönhetően a Toyota Motor Corp. japán autóipari konszern, de az idén már a tavalyinál alacsonyabb bevételre és nyereségre számít, bár autóeladásait növelni tervezi - írta az MTI.
Csalódást keltett az E.On teljesítménye
Komoly eredményjavulással indította az évet a német E.ON energiaipari konszern. Szakértők jobbat vártak.
Így teljesített a Waberer's az elmúlt negyedévben
A Waberer's International Nyrt. árbevétele az első negyedévben 178,9 millió euróra, mintegy 54 milliárd forintra emelkedett, 15,3 százalékkal meghaladta az előző év azonos időszakának árbevételét - mondta Lajkó Ferenc, a társaság vezérigazgatója kedden Budapesten sajtótájékoztatón az MTI tudósítása szerint.