Rekord a Samsung Electronicsnál
Több mint 20 százalékkal emelkedett, rekordszintű volt a Samsung Electronics működési nyeresége a szeptember végével záródott negyedévben. A cég mobiltelefon-gyártó ágazata fékezte a nyereségnövekedést, a félvezetőgyártó ágazat ugyanakkor jól teljesített - írja az MTI.




