A Magyar Telekom részvényenként 25 forintos osztalékot javasol
A Magyar Telekom Nyrt. igazgatósága a 2018-as üzleti év után részvényenként 25 forint osztalék fizetését javasolja a közgyűlésnek - közölte a cég a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján az MTI szerint.




