Megszólalt az Egis-tulajdonos - október 1-jén döntenek az ajánlatról
Egy hét múlva, október elsején ül össze az Egis igazgatósága, a testület akkor foglal állást a Servier leányvállalatának vételi ajánlatáról - mondta Hodász István, az Egis Gyógyszergyár Nyrt. vezérigazgatója az MTI-nek. A francia tulajdonos a tőzsde honlapján közzétett működési terve szerint megtartja a teljes magyar menedzsmentet.



