BUX 139865.15 0,17 %
OTP 45960 -0,02 %
header

gyógyszerész

01.
05.
13:10

Új stratégiai megállapodást köt a kormányzat és a gyógyszerészi kamara

A kormányzat és a Magyar Gyógyszerészi Kamara (MGYK) a jövőben is folytatni kívánja a 2010-ben megkezdett párbeszédet és együttműködést, ezért az idén megújítják a korábban kötött stratégiai partnerségi megállapodást - közölte Nyitrai Zsolt stratégiai társadalmi kapcsolatokért felelős miniszterelnöki megbízott csütörtökön sajtótájékoztatón, Budapesten.

Szerző(k):
MTI