C- vagy D-vitamint szedjünk koronavírusra? Szlávik János válaszolt
Sokkal ritkábban kerülnek kórházba és intenzív osztályra koronavírus-fertőzéssel azok, akik megkapták az oltást – mondta Szlávik János az InfoRádió Aréna című műsorában. A gyerekek kisebb valószínűséggel fertőznek meg másokat, ezért a 12 év alattiakat végképp nem lesz érdemes beoltani - nyilatkozta az infektológus.




