Új gyártórészleget épít a hungarikumgyártó
Lerakták a Béres Gyógyszergyár Zrt. új gyártórészlegének alapkövét hétfőn Szolnokon. A 3,2 milliárd forintos beruházás egyedi kormánydöntés alapján, 50 százalékos vissza nem térítendő állami támogatást kap, és 60 új munkahelyet hoz létre - jelentette be Béres József, a Béres Gyógyszergyár Zrt. elnöke.




