BUX 139543.17 0,5 %
OTP 45690 0,86 %
header

gyár

11.
11.
12:39

Már a robotokat is Ázsiába viszi az adidas

Az adidas bezárja Németországban és az Egyesült Államokban a legmodernebb robottechnológiával termelő üzemeit, amelyeket a növekvő távol-keleti bérek és szállítási költségek kiváltása mellett eredetileg azért hozott létre, hogy a legnagyobb felvevőpiacaihoz közel, rugalmasan tudjon alkalmazkodni a célközönség gyorsan változó igényeihez. A hétfői bejelentés szerint az üzemek Ázsiában "gazdaságosabban és rugalmasabban" működhetnek majd.

Szerző(k):
Szepesi Anita