Merkel jelzést küldött a magyaroknak is
A kelet-közép-európai villanyautó-üzlettel szemben is konkurenciát támaszt majd a Daimler új óriási akkumulátorgyártó üzeme. A dolog jelentőségét azzal húzták alá, hogy Angela Merkel tette le a gyár alapkövét.
Merkel jelzést küldött a magyaroknak is
A kelet-közép-európai villanyautó-üzlettel szemben is konkurenciát támaszt majd a Daimler új óriási akkumulátorgyártó üzeme. A dolog jelentőségét azzal húzták alá, hogy Angela Merkel tette le a gyár alapkövét.
Elbukik a nagy terv - Magyarországra nem süt már a Nap
Miután tavaly a szolnoki, néhány éve a rétsági napelemgyár dobta be a törülközőt, most úgy fest, a csornai üzem el se indul. Az állam milliárdokat veszít, de képes még ugyanazokban a vállalkozókban bízni: a háttérben felsejlik egy korábbi államtitkár és a Kulcsár-ügy vádlottja. Kis magyar napelemes körkép.
Melyik lett az Év gyára?
Immár második alkalommal átadták az Év gyára elismeréseket.
Csúcsra járatták a csokinyuszigyárat
A Nestlé diósgyőri csokoládé üzeme a húsvétot megelőző időszakban teljes kapacitással működött, a termelés volumene több mint 7 százalékkal nőtt a tavalyi év hasonló időszakához képest - közölte a vállalat az MTI-vel.
Milyen változás lesz a magyar háztartásokban? - interjú Henrik Sundströmmel, a jászberényi porszívógyár vezetőjével
Szeptembertől új időszámítás kezdődik többek között a magyar háztartásokban: kizárólag 900 wattnál alacsonyabb teljesítményű porszívókat lehet majd kapni. Az új limit hatásáról, a felkészülésről, a magyar porszívózási szokásokról is beszélt a Napi.hu Buksza blogjának Henrik Sundström, az Electrolux jászberényi porszívógyárának gyárigazgatója. Kiderül a zsákos és tartályos porszívók közti különbség mellett az is, hogy Magyarország porszívónagyhatalom.