BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

gulyás_gergely

10.
30.
10:16

Gulyás Gergely a 14. havi nyugdíjról: vizsgálják, hogy lehetne „beszorítani”

A Miniszterelnökséget vezető miniszter szerint a kormány „szeretné” bevezetni a 14. havi nyugdíjat, csak épp az a kérdés, hogyan tudnák beszorítani a költségvetésbe. Addig is marad az árrésstop, bővül az árstopos lista, a SZÉP-kártya hűtőbe mehet, és jön a 15 százalékos béremelés a szociális és kulturális szférában. A Sziget Fesztivál sorsát viszont a fővárosra bíznák – a kormánynak nincs teendője.

Szerző(k):
Hegedűs Szabolcs