BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

gazdaság

02.
04.
14:21

Rengeteg kárt okoznak, gyéríteni kell a vaddisznó állományt – jelentette ki az agrárminiszter

Magyarország és Szlovénia kölcsönösen előnyös együttműködésre törekszik az erdőgazdálkodás, a vadgazdálkodás területén, továbbá a két ország egyaránt fontosnak tartja az állategészségügyi megelőző lépések összehangolását – jelentette ki Nagy István agrárminiszter szombaton a Vas megyei Felsőszölnökön, ahol megbeszélést folytatott Irena Sinko szlovén mezőgazdasági, erdészeti és élelmezési miniszterrel.

Szerző(k):
Economx