„A mélypont 2024-ben lesz” - Tízezernyi kirúgott ember, óriási bevételkiesés, lesz miről egyeztetni Lázárral
„A mostani tudásunk szerint a mélypont 2024-ben lesz” - fogalmazott a Napi.hu-nak az Építési Vállalkozók Országos Szakszövetsége (ÉVOSZ) elnöke. Koji Lászlót annak kapcsán is kérdeztük, hogy a napokban több jel is arra mutatott, valami mocorogni látszik a hazai építőiparban.




