BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

gázár

05.
16.
10:45

Pletser Tamás: lassan oda jutunk, hogy az oroszoknak le kell kapcsolniuk az olajkitermelést

Miután nemcsak az energetikai újságírók mantrája, hogy a gázról és olajról, de az egész energetikáról alkotott eddigi képünk is alaposan megváltozik, hanem gyakorlatilag ez lett a mainstream hírfolyam egyik legfontosabb témája, érdemes tisztázni néhány alapvető dolgot. Naponta érkeznek olyan információk, értesülések és olvasatok, amelyektől a helyzet csak még bonyolultabbnak tűnik; akár olajról, akár földgázról esik szó. A Napi.hu friss videós podcastjába ennek feloldására és enyhítésére hívtuk be Pletser Tamást, az Erste Bank olaj és gázipari elemzőjét.

Szerző(k):
Szabó István M.