Vegyesen zártak a nyugat-európai tőzsdepiacok
Folytatódott a részvénypiacokon az árfolyamok csökkenése, a vezető nyugat-európai tőzsdék veszteséggel zártak csütörtökön. Az euróövezeti vállalatok gyűjtőindexei közül az EuroStoxx50 0,01 százalékos mínuszban fejezte be a napot.




