Startol a tiszapüspöki gigaberuházás
Szijjártó Péter után Varga Mihály is bejelentette a többmilliárdos állami támogatással, az Eximbank hitelével is megvalósuló élelmiszeripari beruházást Tiszapüspökiben. Ma letették a beruházás alapkövét. Az NGM közleményében azt írja, hogy ez lesz rendszerváltoztatás óta a legnagyobb élelmiszer-ipari fejlesztés Magyarországon.




