Már annyi gáz van a magyar tárolókban, hogy meghaladja a lakosság éves fogyasztását
A magyarországi gáztárolók töltöttsége elérte a 70 százalékot, ezzel Magyarország a fogyasztásarányos töltöttséget tekintve európai összehasonlításban a harmadik legjobb helyen áll - közölte a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) a szeptember 19-i adatok alapján csütörtökön az MTI-vel. Ez az éves lakossági fogyasztás 112,26 százaléka.




