BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

fűtés

09.
22.
19:58

Már annyi gáz van a magyar tárolókban, hogy meghaladja a lakosság éves fogyasztását

A magyarországi gáztárolók töltöttsége elérte a 70 százalékot, ezzel Magyarország a fogyasztásarányos töltöttséget tekintve európai összehasonlításban a harmadik legjobb helyen áll - közölte a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatal (MEKH) a szeptember 19-i adatok alapján csütörtökön az MTI-vel. Ez az éves lakossági fogyasztás 112,26 százaléka.

Szerző(k):
Domokos Erika