BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

fűtés

12.
21.
13:15

Vágott fenyő vagy műfenyő: melyik a jó választás?

Kétségtelenül praktikus és környezetkímélő megoldásnak tűnhet egyszer megvásárolni a műfenyőt, majd évről-évre újból elővenni és feldíszíteni. Hiszen addig sem vágnak ki újabb fenyőfákat, hogy utána a karácsonyunk otthoni díszei legyenek. Valóban a műfenyővel kíméljük a környezetet vagy még mindig a vágott fenyő a klímabarátabb megoldás? Most összevetünk minden fontos érvet és ütős ellenérvet a vágott fenyő műfenyő meccsben.

Szerző(k):
Hercsel Adél
12.
19.
08:19

Kiderült, a magyarok tényleg túlhasználták a gázt, mert olcsó volt

Az európai átlagnál hónapokkal később, de a rezsiemelés környékén végül Magyarországon is megindult az alkalmazkodás az új energiapiaci helyzethez. Az ipari gázfelhasználás visszaesése már nyáron megkezdődött, de igazán látványossá a fűtési szezonban vált a hazai fogyasztáscsökkenés. Az elmúlt három hónapban több mint 600 millió köbméter gázt takarítottunk meg - írja a G7.

Szerző(k):
Economx