Hegymenetbe kapcsoltak az európai börzék, nem lesz olcsóbb az olaj
Emelkedéssel indult a kereskedés a főbb nyugat-európai részvénypiacokon - adta hírül az MTI.
Hegymenetbe kapcsoltak az európai börzék, nem lesz olcsóbb az olaj
Emelkedéssel indult a kereskedés a főbb nyugat-európai részvénypiacokon - adta hírül az MTI.
Zöldben zárt Nyugat-Európa
Erősödéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn.
Szipognak az európai tőzsdék
Gyengüléssel nyitottak Nyugat-Európában a börzék - írta meg az MTI.
Elemző: ismét alulteljesített a BUX
Keddhez hasonlóan szerdán is alulteljesített a BUX, miközben az európai tőzsdéken az iránykeresés volt a jellemző - mondta Török Lajos, az Equilor Befektetési Zrt. vezető elemzője az MTI-nek. A vezető részvények közül a legnagyobb mértékben, 2 százalékkal az OTP esett.
A nyugat-európai tőzsdék még mindig tovább tudnak emelkedni
Pluszban nyitottak a vezető nyugat-európai tőzsdék szerdán.