Csak Londonban örülhettek a befektetők
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék: London pluszban, Párizs és Frankfurt mínuszban kezdte a hetet.
Csak Londonban örülhettek a befektetők
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék: London pluszban, Párizs és Frankfurt mínuszban kezdte a hetet.
Erős veszteségekkel indult a kereskedés
Gyengüléssel indítottak a vezető nyugat-európai tőzsdék pénteken. A BUX alig változott nyitáskor.
Az olaj emelkedéssel, a gáz csökkenéssel kezdett
Erősödéssel nyitottak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön.
London, Párizs és Frankfurt is zöldben kezdte a hetet
Pluszban indítottak hétfőn a főbb nyugat-európai tőzsdemutatók a pénteki záróértékükhöz képest.
Csak a frankfurti tőzsde tudott emelkedni szerdán
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek szerdán.