Erős pluszban kezdtek Európa tőzsdéi
Egy százalékot meghaladó pluszban indítottak a főbb nyugat-európai tőzsdemutatók hétfőn.
Erős pluszban kezdtek Európa tőzsdéi
Egy százalékot meghaladó pluszban indítottak a főbb nyugat-európai tőzsdemutatók hétfőn.
Erősödéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék
Másfél százalék körüli emelkedéssel zárták a kereskedést a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden. Elsősorban a banki részvények drágultak annak a hatására, hogy az amerikai Fed és a pénzügyminisztérium, illetve az Európai Központi Bank (EKB) vezetőnek a piaci bizonytalanság enyhítését célzó kijelentései láthatólag megnyugtatták a befektetőket.
A bankpánikot követően erősen kezdtek Európa tőzsdéi
Indexemelkedéssel indult a kereskedés kedden a főbb európai értékpapírpiacokon.
Nem érződik a tavaszi fáradtság az európai tőzsdéken
A tőzsdei befektetők figyelmét továbbra is az amerikai bankválság tovább gyűrűzésének jelei kötik le. Alapjában véve mindenki a Fed jövő heti kamatdöntésére készül. Emelkedő árfolyamokkal indult a kereskedés kedden a főbb európai értékpapírpiacokon, miután az előző nap nagy eséssel többnyire két havi mélypontra tértek vissza a vezető indexek.
Csak Londonban örülhetettek a befektetők
Pozitív kezdés után veszteséggel fejezte be a szerdai kereskedést a főbb európai tőzsdeindexek többsége.