Rövidesen kezdődik a frekvenciák pályáztatása
Rövidesen kezdődik a frekvenciák pályáztatása
Kezdődik a frekvencia árverés
Rövidesen piacra dobhatják a parlagon álló frekvenciákat - erre lehetett következtetni a hatóság új elnökének szavaiból.
Padlássöprést tervez a kormány? - Még az idén eladnák a tv-frekvenciákat
A kormány még az idén túladna a rendelkezésre álló valamennyi távközlési frekvencián − legalábbis erre számítanak egyes szakmai körökben. A fejlesztési tárca ugyanakkor arról tájékoztatta a Napi Gazdaságot, hogy a kormány még nem döntött a frekvenciastratégiáról, így az értékesítés feltételeiről sem.
Senki sem érdekelt a frekvenciák visszaadásában
Nem lesz egyszerű a Kúria döntésének végrehajtása, az NMHH árverésén elnyert frekvenciákért a cégek negyvenmilliárd forintot fizettek ki, a visszaállítás meglehetősen költséges lehet.
Negyedik mobilszolgáltató - itt a vége (frissítve)
Eddig volt némi remény arra,hogy mégis elindulhat a negyedik mobilszolgáltató társaság, a Kúria mai döntése azonban végleg megpecsételte sorsát, de a másik három cég se jött jól ki a történetből.