Közel 200 százalékkal meglódult az olajcég: nyereséggel zárta az első negyedévet a horvát INA
Az INA nettó nyeresége 35,4 millió euróra rúgott 2025 első három hónapjában. A beruházások értéke viszont zsugorodott egy év alatt.
Közel 200 százalékkal meglódult az olajcég: nyereséggel zárta az első negyedévet a horvát INA
Az INA nettó nyeresége 35,4 millió euróra rúgott 2025 első három hónapjában. A beruházások értéke viszont zsugorodott egy év alatt.
Szijjártó Péter: a Mol tovább tevékenykedik Pakisztánban
Három új földgáztalálatot ért el a Mol Pakisztánban a Tal nevű kutatási területen, a magyar vállalat pedig már el is kezdte kidolgozni a kitermelési stratégiáját.
Meloni személyes varázsában bízik most egész Európa, Trump elé áll
Feszült figyelemmel kíséri Giorgia Meloni Egyesült Államok-beli látogatását az Európai Unió. Abban bíznak, hogy az olasz kormányfő egyengeti majd Európa útját Donald Trumpnál, akivel köztudottan jó viszont ápol.
Beüt az energiakrach az EU-ban? Visszatérhet az orosz gáz korszaka
Az uniós energiabiztonság dilemmája újra égető kérdésként lép elő, a jelek szerint Trump és Putyin együtt már soknak bizonyult a kontinensnek.
Óriási üzletre készül a Mol a Balkánon
Bár az Alföldön elhelyezkedő Algyőn még bőven van kitermelhető szénhidrogén, a magyar olajtársaság már a jövőre koncentrál.