BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

fogyasztás

08.
23.
19:01

Beperelték a fogyasztóvédők a magyar piacon is vezető láncokat, mert túl sokat trükköznek

A magyar kiskereskedelemben is uralkodó élelmiszerláncokat ért tetten a fogyasztóvédelem Ausztriában: a multicégek ellen azért indul eljárás, mert törvénysértő módon félrevezethetik az árérzékeny vásárlókat. A nyerészkedő magatartással szemben minden országban szükséges a fokozottabb ellenőrzés – jelezte az Economxnak az itteni iparági szakszervezet.

Szerző(k):
Thurzó Katalin