Újabb béremelések jöhetnek itthon
Januártól tovább csökkennek a bérterhek: a szociális hozzájárulási adó, 22 százalék helyett 19,5 százalék lesz. A munkaadóknál maradó újabb 200 milliárd forintot technikai fejlesztésekre és fizetésemelésre fordíthatják - idézi az MTI Cseresnyés Péter, a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) munkaerőpiacért és -képzésért felelős államtitkárának pénteki bejelentését.




