Sárga csekkel fizet? Ne dőljön be mindennek a postán!
Sokan panaszolják, hogy ha sárga vagy fehér csekket szeretnének befizetni, akkor január elseje óta a személyi igazolványukat és a lakcímkártyájukat a postán fel kell mutatniuk. A megváltozott szabályok a befizetések nagy részét nem érintik, bizonyos utalványokat viszont igen. A Magyar Posta Zrt. szóvivője a Népszavának adott eligazítást.




