Nem kapja meg jövőre a filmszakma a 10 milliárdot
Továbbra sincs megegyezés a kormány és a filmszakma között a jövő évi mozgókép-finanszírozási támogatásról. A Pénzügyminisztériumban a sarokszámok már megvannak, de nem publikusak, annyi azonban bizonyos, hogy az állami szerepvállalás mértéke elmarad a szakmai szervezetek által várt 10 milliárd forinttól. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
