BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

fertőzés

11.
02.
09:22

Koronavírus: 1867 új fertőzött, 39 áldozat Magyarországon, rohamosan nő a kórházi betegek száma

Keddre virradóra 1867 új fertőzöttet regisztráltak, szemben az egy héttel ezelőtti 1701 fővel. Elhunyt 39 beteg, írta a koronavirus.gov.hu. Egy hete kedden 44 beteg haláláról tudósítottak. A kórházi betegek száma egy nap alatt 234 fővel, a lélegeztetetteké 13 fővel nőtt. Az elvégzett tesztek 15,39 százaléka bizonyult pozitívnak, ez több mint a háromszorosa annak az aránynak, amelynél a WHO szerint a járvány kontroll alatt tartható. A beoltottak száma egy nap alatt mindössze 43 fővel gyarapodott.

Szerző(k):
Szepesi Anita