Bedőlt a hűtőgépgyártó, küldik el a dolgozókat
Húsz éve Magyarországon termelő hűtőgépgyár húzza le a rolót, a finn Helkama Forste tatai üzeméből százötven dolgozót bocsátanak el. Nem hozott ugyanis eredményt a cég megmentése érdekében tavaly indított csődeljárás, így augusztus elején felszámolás alá került.


