BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

felmérés

06.
17.
09:46

A magyarok több mint fele menne már külföldre nyaralni

A magyarok többsége a koronavírus-járvány miatt továbbra is óvatos utazási terveit illetően: a válaszadók 63 százaléka legkorábban nyár végére tervez utazást, a nyáron utazni készülőknek ugyanakkor már 51 százaléka gondolkodik külföldi útban, ami meghaladja a tavaly nyár elején mért 44 százalékos arányt – derül ki a Netrisk.hu felmérésére érkezett közel 6000 válaszból.

Szerző(k):
Herman Bernadett