Az európaiak többsége úgy érzi, nem érintette az életét a járvány
Az európaiak harmada elsősorban azokat a honfitársait teszi felelőssé a járványért, akik nem tartották be a biztonsági intézkedéseket, kormányaik szerintük rossz intézkedéseit 16 százalékuk tartja a legnagyobb bajnak.




