Feleslegesnek tartják és kevesen használják az infláció ellen bevetett fegyvert
A Pulzus Kutató a Napi.hu megbízásából készített felméréséből az derül ki, hogy a többség feleslegesnek tartja az árfigyelőt, és nem megy csak azért egy másik üzletbe vásárolni, mert kedvezőbb egy-egy élelmiszer ára.




