A Mol miatt jobbak az osztrák utak?
Bővítené a környezetszennyező autógumik feldolgozásával készülő gumibitumen gyártását a Mol zalai finomítója, a jelenlegi 5 ezer tonnáról 20 ezer tonnára emelnék a zalaegerszegi üzem kapacitását - közölte Fasimon Sándor, a Mol Magyarország ügyvezető igazgatója.




