Berontott a tél Erdélybe
Székelyföld magaslataira is elérkezett a hét végén a tél: a háromszéki 1777 méteres Lakóca-tetőn 30 centiméteres a hóréteg vastagsága. A Bucsecs-hegységben az Omu-csúcs környékét 90 centiméteres hóréteg fedi, és vasárnap reggel mínusz 6 fok volt.




