Összesen 2,5-3 milliárd forint árfolyamveszteség a faiparban
A faipari cégeknek összesen 2,5-3 milliárd forint veszteségük származott a forint sávszélesítésből adódó erősödése következtében - derül ki a Fagazdasági Országos Szakmai Szövetség (Fagosz) felméréséből. A szervezet eddig hiába jelezte az ágazat kompenzációs igényét az illetékes tárcák felé, úgy látszik, a jelenlegi megoldási kísérletek nem elégségesek.
