Nagy változás jön a Messengeren és az Instagramon
Az európai - köztük a magyar - felhasználók számára is hamarosan elérhetővé válik a Messengerben és az Instagram egységes üzenetküldő felületén az Eltűnéses mód (Vanish mode) névre keresztelt funkció, amelynek használatakor az adott felhasználóval váltott üzenetek automatikusan eltűnnek a chatfelület bezárásakor - jelentette be a Facebook.




