Baj van a Fekete-tengeri gáz kitermelésével - figyelmeztet az OMV-Petrom
A jelenlegi romániai törvényi feltételek nem tesznek lehetővé egy több milliárd eurós beruházásról szóló döntést, amely a Fekete-tengeri Neptun-térség földgáztartalékainak kitermelését célozná - állapította meg az osztrák OMV-Petrom vállalat pénteken közzétett első negyedéves jelentésében az MTI szerint.




