Ebből szedik be a legtöbb adót az EU-ban - És mi a helyzet Magyarországon?
A GDP-arányos összadóbevétel a legtöbb uniós tagállamban emelkedett 2015-ben az előző évhez képest, az EU és az eurózóna átlagában viszont 40 százalék körüli szinten stagnált. Magyarország azok között a tagállamok között van, ahol nőtt a GDP-arányos adóbevétel.




