Már nem csak az angolt kellene jól beszélniük a magyaroknak
Még több állami ösztönzőre lenne szükség a nyelvtanuláshoz, állítja a Nyelviskolák Szakmai Egyesületének elnöke, a köznevelésért felelős helyettes államtitkár szerint azonban minden lehetőség megvan ehhez, a magyar gyerekek két tanítási nyelvű iskolákba is járthatnak, emelt szintű nyelvi tagozatos osztályok indulnak, és ingyenesen biztosítanak idegen nyelvekből érettségi vizsgát közép és emelt szinten is.




