Budapest a rossz hangulatban is tartotta magát
Csökkenő forgalom mellett enyhén emelkedett a héten a Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX pénteken 36 812,24 ponton fejezte be a kereskedést, 0,37 százalékkal magasabban az előző heti záró értékénél. A részvénypiac heti forgalma 43,17 milliárd forint volt az előző heti 47,54 milliárd forint után, a blue chipek vegyesen teljesítettek.




