Egymillió OTP-részvényt ad el a bank
Az OTP Bank bejelentette, hogy tegnap megkezdte több mint egymillió – a dematerializálásra korábban be nem nyújtott és ezért érvénytelenített részvények helyett kibocsátott – papírja tőzsdei értékesítését. Az időzítés – bár aligha volt tudatos – mesterinek bizonyult, a tegnapi 2348 forintos átlagár ugyanis 4,4 százalékkal haladta meg a múlt pénteki árszintet.
