Az MNB hosszú távon kiszállhat a pesti tőzsdéből
A Magyar Nemzeti Bank (MNB), a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) fő tulajdonosa öt éven belül megkezdheti tulajdonrészének értékesítését - mondta kedden a BÉT vezérigazgatója.
Az MNB hosszú távon kiszállhat a pesti tőzsdéből
A Magyar Nemzeti Bank (MNB), a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) fő tulajdonosa öt éven belül megkezdheti tulajdonrészének értékesítését - mondta kedden a BÉT vezérigazgatója.
Panellakása van? Akkor ennek nagyon fog örülni
A panelpiac továbbra is rendkívül népszerű: a kereslet 32 százalékkal nőtt az idei év első harmadában a múlt év azonos időszakához képest. Árak 30 százalék feletti szinten nőttek - hívja fel a figyelmet az Ingatlan.com elemzése.
Nagy privatizációra készülnek a szomszédban
A horvát állami vagyonnal gazdálkodó hivatal (DUUDI) pályázatot hirdetett a részben és teljesen állami tulajdonban lévő vállalatok független értékbecslésének elkészítésére, mielőtt a kormány döntést hozna ezek magánosításáról - írta a N1 horvát kereskedelmi csatorna honlapján.
Emelkedett a laskásforgalom az USA-ban
Jelentős áremelkedés mellett a vártnál több használt lakást értékesítettek márciusban az Egyesült Államokban.
Haszonjárművek: igen jó évkezdet a Volkswagennél
Jól indult az év a Volkswagen haszonjármű üzletága számára, a gyártó az idei év első két hónapjában világszerte 67 ezer járművet adott el világszerte, 6,7 százalékkal többet, mint a tavalyi év azonos időszakában. A magyarországi importőr pedig az első három hónap alatt a beérkező megrendelések 66 százalékos növekedését tapasztalta.