Újabb riasztó hír az olimpiáról
Nem fogynak az augusztusi riói olimpia jegyei, a kormány azt tervezi, hogy felvásárolja a beugrók egy részét és kiosztja az iskolások között, hogy a világ tévénézői ne üres székeket lássanak a lelátókon. A gondok egyre szaporodnak.




