Többe kerül az Erste-pakett a magyar államnak
Legkésőbb az idei első negyedév végére várja a magyar kormány az Erste Bank magyarországi üzletágában való tulajdonszerezési folyamat lezárását – mondta Hornung Ágnes, az NGM pénzügyekért felelős államtitkára a Magyar Időknek.




