Megbolondult a természet: már a fák is migrációba kezdtek
Meglepő dologra lett figyelmes Songlin Fei, a Purdue Egyetem kutatója: a fák is vándorlásba kezdtek a klímaváltozás miatt. De nem a sarkok felé, a hidegebb tájak irányába indultak, hanem nyugatra.




