BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

építőipar

07.
21.
09:54

Erővel uralta le a piacot egy kavicsbányász cég – eljárást indított a GVH

A Gazdasági Versenyhivatal gazdasági erőfölénnyel való visszaélés gyanúja miatt indított versenyfelügyeleti eljárást a közép-magyarországi kavicskitermelés egyik fajsúlyos vállalkozása ellen. Az érintett vállalkozás a közép-magyarországi régióban feltételezhetően visszafoghatta kitermelési kapacitásait, hogy magasabb eladási áron értékesítse a kavicsot.

Szerző(k):
Molnár Csaba