Orbán: érvényes a kormány és Budapest közti fejlesztési szerződés
A kormány és Budapest vezetése közötti ezermilliárdos fejlődési szerződésről érdeklődött a Párbeszéd képviselője a miniszterelnöktől a parlament hétfői ülésén, utalva arra, hogy Gulyás Gergely kancelláriaminiszter az önkormányzati választás előtt azt mondta: a megállapodás érvényét veszti, ha Karácsony Gergely lesz a főpolgármester.




