BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
header

energiapolitika

02.
08.
15:25

Koreaiak bővíthetik a Paksi Atomerőművet?

A nukleáris energia békés célú felhasználásáról szóló együttműködési megállapodást kötne Magyarország Dél-Koreával - derül ki a Magyar Közlöny legutóbbi számából. Ez praktikusan a Koreai Köztársaságnak a Paksi Atomerőmű bővítésében való részvételét jelentheti, bár döntés még nincs az ügyben. Az ázsiai ország már korábban kifejezte érdeklődését a bővítés iránt.

Szerző(k):
Major András