Veszélyben Magyarország téli gázellátása?
Az energiahivatal adatai szerint június végén a magyarországi földgáztárolók töltöttsége 34,4 százalékos volt, ami még a tavalyi rekord alacsony 36 százalékos szinttől is elmarad. A töltés folyamatos, azt elvileg a nyári hónapokban be kell fejezni, felkészülve a téli hónapokra.




