06.
29.
19:30
Ihat-e energiaitalt a gyerek?
A Magyarországi Üdítőital-, Gyümölcslé- és Ásványvízgyártók Szövetsége túlzónak tartja, hogy törvény korlátozza az energiaitalok gyermekek általi fogyasztását - mondta Bikfalvi Istvánné, a szövetség titkára az MTI-nek pénteken.
Szerző(k):
MTI

